Albert Krasnqi para një jave ishte ndarë nga gruaja e tij, ish-miss Kosova

Albert Krasniqi i cili dyshohet se u vra nga babai i tij, Skënder Krasniqi para pak ditësh i ka dhënë fund martesës me ish-miss Kosovën Besa Gashi, shkruan Reporteri.net.


Ata janë ndarë  pas disa vitesh martesë.

Ata së fundmi patën larguar edhe fotografitë nga rrjetet sociale.

Alberti kishe  lënë vetëm ato personale të tijat dhe me vajzat e tij.

Dyshja në fjalë kanë pasur një krizë të thellë martesore edhe tri vite më parë, kur atëbotë i kishin dhënë edhe nga një shans njëri-tjetrit.

Mirëpo 2021-ta duket se përcaktoi fatin përfundimtar të ish-çiftit, që tashmë duket se jetojnë të ndarë.