Anëtari i NISMA-s i përgjigjet Albulena Haxhiut: Erdhi dita e reziles, iu doli boja

Anëtari i Kryesisë së Nismas Socialdemokrate, Xhevdet Smakiqi, e ka vazhduar debatin në mes të partisë së tij dhe VV-së.

Smakiqi i është përgjigjur Albulena Haxhiut, e cila akuzoi partinë e Smakiqit për pazare.

Ai ka publikuar dy deklarata të Haxhiut, ku flet për votat e ardhura nga Serbia.

Postimi i plotë:

Albulena e 23 Tetorit 2019 në mbrotje te Republikes Bravooo!

Albulena e 13 Nentorit 2019 në mbrojtje te pakove nga Serbia Marreee!

Paska fol prap me dy kute me dy shpata tash me shpaten kunder 42.000 votave te rregullta, po mundohet ti shemb me pakot e helmuara te Serbise se Vuqiçit për një mandat a dy te grabitur.

Boja ra ftyra doli Turp Marre !

Erdhi Dita e Reziles!