Arrestohet gjilanasi, ushtroi dhunë ndaj gruas dhe nënës së tij

Rastet e dhunës në familje po rriten çdo ditë e më shumë.


Një rast i tillë ka ndodhur mbrëmë edhe në një familje në Gjilan.

Një person në këtë qytet ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes dhe nënës së tij.

Rasti ka ndodhur në Gjilan në ora 19:00.

“Gjilan 22.03.2021 – 19:00. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që i njëjti ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes dhe nënës së tij, viktimave femra . Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në njoftimin e policisë. /Reporteri.net/.