×
 • Lajme
 • Lajme / Foto-Video

  Arrestohet një person gjatë bastisjes në argjendarinë në Prishtinë

  Reporteri
  03 Dhjetor 2023 | 19:08

  Një person është arrestuar në Prishtinë, pas bastisjeve në argjendarinë në Prishtinë, pronari i së cilës është arrestuar në lidhje me grabitjen në Suharekë.

  Njësia Speciale Intervenuese bashkë me hetues policorë dhe zyrtarë nga Dogana kanë vazhduar bastisjet në objektin e kësaj argjendarie.

  Zyrtarët policorë e ndaluan të dyshuarin, pasi ai shkoi me nxitim në një shtëpi në afërsi.

  Forca të shtuara të NJSI-së janë të pranishme, ndërsa është thyer edhe dera e një lokali aty pranë.

  Nga ngjarja e grabitjeve në Suharekë, një person është vrarë, dy policë janë plagosur një është lënduar dhe shtatë të dyshuar janë arrestuar.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!