Arsa, vajza e Astrit Deharit feston ditëlindjen, tortën e merr dhuratë nga Albin Kurti

Arsa, vajza e Astrit Deharit sot ka ditëlindjen.


Është gjyshi i saj, Avni Dehari që ka ndarë një foto në profilin e tij në Facebook, ku shihet duke festuar ditëlindjen e mbesës së tij, bashkë me bashkëshorten, Xhemilen dhe Artën, gruan e Astritit.

Avniu ka treguar se tortën e ditëlindjes Arsa e ka dhuratë nga kryeministri në detyrë, Albin Kurti, për çka e ka falënderuar, shkruan Reporteri.net.

“Albin, faleminderit shumë për tortën për ditëlindjen e Arsës. Të fala të përzemërta
Arsa, Arta , Xhemilja dhe Avniu”, ka shkruar Avniu.

Kujtojmë se Astrit Dehari ka vdekur në burgun e Prizrenit më 5 nëntor të vitit 2016. /Reporteri.net/.