Bahtiri: Puna ka përfunduar, Vjosa Osmani do të jetë presidente

Kryetari i Mitrovicës së Jugut, Agim Bahtiri, ka ndërhyrë në emisionin Debat Plus ku ka replikuar me analistin Dardan Gashi.


Bahtiri i ka dërguar një mesazh drejtuesit të emisionit, ku i thotë se tashmë çështja e postit të presidentit ka përfunduar dhe se Vjosa Osmani do të jetë Presidente ardhshme e Kosovës.

“Puna ka përfundu, Vjosa Osmani Presidente dhe pikë”, tha Bahtiri duke replikuar me analistin Gashi.