×
 • Lajme
 • Lajme / Artikull i sponsorizuar

  “Banijay” i ndan Big Brother Vip Kosovës çmimin për performancën më të lartë

  Reporteri
  13 Qershor 2024 | 21:02

  Në Amsterdam të Holandës, “Banyjay” kompania që e licencon dhe prodhon Big Brother në botë, ka organizuar një ngjarje me rastin e 25-vjetorin e formatit, që edhe pas një çerek shekulli është super i suksesshëm në botë.

  Në këtë ngjarje janë mbledhur produksione nga e gjithë bota.

  Çmimin për performancën më të lartë, “Banijay” ia ka ndarë “Big Brother Vip Kosova 2” për shkak të nivelit absolut të rekordit të audicencës gjatë sezonit të dytë.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!