Beqa sqaron të vërtetën e fotografisë që iu publikua në rrjetet sociale

Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Hajdar Beqa ka reaguar ndaj një fotografie që po qarkullon në rrjetet sociale, përmes së cilës u aludua se ai një kohë kishte qenë i arrestuar.


Beqa ka thënë se kjo foto është montazhë dhe se ai asnjëherë nuk është arrestuar, shkruan Reporteri.net.

Beqa po ashtu  ka paralajmëruar se  për këto shpifje të ulëta do t’u drejtohet organeve të drejtësisë.

Postimi i plotë:

Të dashur qytetar,Një fotografi e imja që po qarkullon në rrjete sociale, me tendencë për të dëmtuar imazhin tim, se…

Gepostet von Hajdar Beqa am Samstag, 4. Mai 2019