×
 • Lajme
 • Lajme

  Burri nga Podujeva po e pastronte borën, fqinjët e “shkelin” me makinë

  Reporteri
  14 Janar 2022 | 8:03

  Ramiz Bici gati sa vdiq, kur të mërkurën u godit me veturë nga një fqinj i tij.

  Burri nga Godishnjaku i Podujevës ishte duke e pastruar borën nga rruga në fshatin e tij. Ai përfundoi në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës, teksa pësoi lëndime në kokë, shpinë e gjymtyrë të tjerë.

  Sipas tij, ai nuk e di arsyen e këtij sulmi dhe se këtë ia ka lënë drejtësisë.

  Ngjarja ka ndodhur paraditen e së mërkurës.

  “Kanë ardhë qëllimit më kanë goditë, për me më mbytë”, rrëfen ndër të tjera ai.

   

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2023. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!