×
 • Lajme
 • Lajme / Gjilan

  Burri raporton se gruaja me të cilën ka tre fëmijë është larguar nga shtëpia, s’e di ku ndodhet

  Reporteri
  19 Mars 2024 | 11:04

  Një person në Gjilan ka raportuar si të zhdukur bashkëshorten e tij me të cilën ka edhe tre fëmijë, shkruan Gazeta Online Reporteri.net.

  Në raportin 24 orësh të policisë thuhet se gjilanasi ka deklaruar se bashkëshortja e tij është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e saj.

  Njoftimi:

  PERSON I ZHDUKUR

  Rr. Xheladin Kurbaliu, Gjilan 16.03.2024-19:40. Ankuesi mashkull kosovar ka njoftuar se viktima femër kosovare, me të cilën ka bashkëjetuar dhe kanë tre fëmijë, është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e saj.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!