Çitaku ironizon me Malin e Zi: A p’e ndërron portierin apet

Ambasadorja Vlora Çitaku ka ironizuar me Kombëtaren e Malit të Zi, pasi Kosova ia shënoi dy gola në pjesën e parë.


‘’A pe ndrron Mali i Zi portierin apet ??’’, ka shkruar Çitaku në Facebook.

Kosova ka shënuar dy gola në pjesë e parë. Së pari shënoi Amir Rrahmani dhe më pas Vedat Muriqi.