Deputetes së ardhshme të LDK-së i zhduket një familjar, kërkon ndihmë për ta gjetur

Kandidatja për deputete nga LDK-ja, Rrezarta Krasniqi e cila ka siguruar një ulëse në Kuvendin e Kosovës ka njoftuar se kushëriri i saj, Musli Krasniqi ka disa ditë që është zhdukur dhe se familjarët kërkojnë ndihmë për gjetjen e tij, shkruan Reporteri.net.


Krasniqi përmes një shkrimi në Facebook ka thënë se kushëriri i saj nga fshati Begaj i Vushtrrisë është larguar nga shtëpia me datë 28 tetor, e deri më tani nuk dihet asgjë për destinacionin e tij.

“Mbesim të shqetësuar për fatin e tij. Për rastin është njoftuar edhe Policia e Kosovës e cila ka nisur kërkimin. Ju jam mirënjohese nëse dikush nga ju na informon për vendodhjen e tij”, ka shkruar Krasniqi . /Reporteri.net

APEL!Nga data 28 e këtij muaji kushëriri im Musli Krasniqi, nga fshati Begaj i Vushtrrisë është larguar nga shtëpia pa…

Publiée par Rrezarta Krasniqi sur Jeudi 31 octobre 2019