Deputetja e LDK-së paralajmëron të tërheq votën për Vjosën presidente: O reflekto, o s’ke votë Vjosë

Deputetja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Valentina Bunjaku, ka thënë se Vjosa Osmani po manipulohet nga Albin Kurti.


Ajo ka thënë se në LDK ka mësuar që institucionet e vendit ndërtohen me sakrificë dhe punohet me dinjitet.

Ndryshe sipas Bunjakut, nëse Vjosa nuk reflekton atëherë nuk ka votën e saj.

Postimi i plotë:

Vjosë, në LDK ke mësuar që institucionet e vendit ndërtohen me sakrificë dhe punohet për to me dinjitet. Andaj të ofruam përkrahjen. Te Albini po mëson të kundërtën e saj dhe po manipulohesh!!

O reflekto o s’ke votë Vjosë!!

#LDK✌🏻