Digjet një kombi në autostradën “Ibrahim Rugova”

Një kombi është djegur në autostradën “Ibrahim Rugova”, afër Malishevës.


Në fotot e siguruara nga Reporteri.net shihet se kombi ka marrë flakë i tëri, por fatmirësisht nuk raportohet të jetë lënduar ndonjë person.

Policia e Kosovës e ka konfirmuar rastin për Reporteri.net

“Sot rreth orës 12:00 në autostradën ‘Ibrahim Rugova’ afër hyrje-daljes Malishevë është pranuar informata se një automjet është kapluar nga zjarri. Njësitet përkatëse iu kanë përgjigjur rastit dhe kanë ndërmarrë veprimet e nevojshme”, ka thënë Daut Hoxha për Reporteri.net.