Digjet një veturë rrugës për në Bjeshkët e Istogut

Është djegur një veturë rrugës për në Bjeshkët e Istogut.


Indeksonline mëson se në veturë kanë qenë tre persona, të cilët kanë shpëtuar pa lëndime dhe se zjarrëfiksat kanë dalë në vendin e ngjarjes.

Mirëpo, ende nuk dihen shkaqet se pse ka ndodhur rasti.