×
 • Lajme
 • Ekonomi

  6 cent zbritje në të gjitha pikat e Petrol Company

  Reporteri
  31 Maj 2023 | 12:23

  Në këto ditë të para të muajit, Petrol Company ka vendosur të vijë me një ofertë për t’i ndihmuar klientët e saj dhe për të kontribuar në xhepin e tyre.

  Kompania po ul çmimet e derivateve në të gjitha pikat e saj të shitjes, duke ofruar një zbritje prej 6 cent për litër për klientët e antarësuar me kartelën e saj “Vip Card”. Klientët që nuk kanë Vip Card atëherë për të fituar zbritjen mund të shkarkojnë aplikacionin në linkun: Play Store: https://bit.ly/3lq2h5D, App Store: https://apple.co/34Bm5w3.

  Kjo ofertë vlen për 6 ditë, duke filluar nga data 31 maj deri më 5 qershor.

  Petrol Company dëshiron t’ju ofrojë klientëve te saj një përvojë të mrekullueshme të blerjes.

  *Artikull i sponsorizuar

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  Reporteri, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!