×
 • Lajme
 • Lajme

  Erërat e forta shkaktojnë dëme të mëdha në Klinë, disa fshatra pa energji elektrike

  Reporteri
  03 Dhjetor 2023 | 16:38

  Disa fshatra të Klinës tash e tre ditë po përballen me mungesën e energjisë elektrike.

  Kjo si pasojë e erërave të forta të shkaktuara ditëve të fundit në gjithë vendin.

  Sipas disa pamjeve të mediave lokale atje, një shtyllë elektrike ka rënë në tokë duke e zënë komplet rrugën, çka ka bërë që një pjesë e lagjes të mbesin pa rrymë dhe që ende askush nuk është marrë me sanimin e këtij problemi.

  Më poshtë mund t’i shihni pamjet:

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!