Fotografi të aksidentit në Klinë ku treni goditi veturën

Dalin pamjet nga aksidenti që ka ndodhur sot në Klinë, ku si pasojë e këtij aksidenti është goditur një veturë dhe është lënduar një person.


Aksidentin e ka konfirmuar Driton Rugova, zëdhënës për media në Drejtorinë Rajonale të Policisë në Pejë.

Këto janë pamjet nga vendi i ngjarjes:

Reporteri.net do të ju mbaj të informuar në ndërkohë në lidhje me aksidentin