Gjendet një grua e vdekur në Prishtinë, policia jep detaje

Një grua është gjetur e vdekur në rrugën “Hyzri Talla” në Prishtinë.


Rastin e ka konfirmuar për Reporteri.net zëdhënësja e Policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti, ka dhënë detaje për këtë rast.

“Rreth orës 09:00 kemi pranuar informatën se në rrugën ‘Hyzri Talla’ në Prishtinë, është i shtrirë një person (femër – 1942). Menjëherë në vend ngjarje kanë dalë njësitet e nevojshme dhe ekipi mjekësor i cili ka konstatuar vdekjen e viktimës. Me rastin po merren njësitë përkatese policore”, ka thënë Ahmeti për Reporteri.net.

Ajo tha se ekipi mjekësor e ka konstatuar vdekjen e viktimës në vendin e ngjarjes.

Nuk dihen shkaqet e vdekjes, policia po merret me rastin. /Reporteri.net/.