×
 • Lajme
 • Lajme

  Gjendet një mjet i dyshuar në një arë në Sllovi të Lipjanit

  Reporteri
  06 Mars 2023 | 10:33

  Në fshatin “Sllovi”, të Lipjanit ditën e djeshme një person ka raportuar se kishte hasur në një mjet të dyshuar.

  “Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se derisa ishte duke punuar në arën e tij kishte hasur në një mjet të dyshuar”, thuhet në njoftimin e Policisë së Kosovës.

  Sipas policisë, njësitet relevante policore, ekipi i FSK-së dhe KFORI kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë bërë deminimin e mjetit”,

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2023. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!