Grabitje e rëndë në Drenas, hapin bankomatin si në filma aksion

Një vjedhje e rëndë ka ndodhur në Drenas.


Siç njofton policia, persona të dyshuar duke përdorur mjet eksplodues kanë hapur bankomatin dhe kanë vjedhur një shumë të parave.

“Persona të dyshuar të panjohur duke përdorur mjet eksplodues kanë hapur bankomatin dhe kanë vjedhur një shumë të parave. Njësitet policore janë duke hetuar rastin”.