×
 • Lajme
 • Lajme / "Dhunë në familje"

  Gruaja në Pejë del për iftar me kolegë të punës, kur u kthye burri nuk e la të futet në shtëpi

  Reporteri
  31 Mars 2024 | 9:24

  Një grua në Pejë gjatë ditës së djeshme ka raportuar në polici se pasi kishte dalë me kolegë të punës për iftar, me t’u kthyer në shtëpi, bashkëshorti e saj nuk e ka lënë të futet në shtëpi, shkruan Gazeta Online Reporteri.net.

  I njëjti është arrestuar e më pas me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.

  Njoftimi i policisë:

  DHUNË NË FAMILJE

  Pejë 30.03.2024-20:50. Viktima femër kosovare ka raportuar se pasi kishte dal me koleg të punës për të ngrënë iftar, kur ishte kthyer në shtëpi, bashkëshorti i saj i dyshuari mashkull kosovar nuk e ka lejuar që të hy në shtëpi. I dyshuari është arrestuar, dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!