×
 • Lajme
 • Lajme / Policia jep detaje

  I maskuar dhe me armë, hajni vjedh 4.600 euro në një zyre në Ferizaj

  Reporteri
  13 Shkurt 2024 | 10:20

  Një femër ka raportuar se derisa ishte duke punuar, në zyrë është futur një person i maskuar dhe nën kërcënimin e pistoletës i ka grabitur rreth 4 mijë e 600 euro dhe është larguar në drejtim të panjohur.

  Sipas raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës bëhet e ditur se ngjarja ka ndodhur të hënën rreth orës 13:55 në rrugën “Brahim Ademi”, në Ferizaj.

  Tutje në raport thuhet se rasti është duke u hetuar.

  “Viktima femër kosovare ka raportuar se derisa ishte duke punuar në zyrë është futur një person i maskuar dhe nën kërcënimin e pistoletës i ka grabitur rreth 4600€ para të gatshme dhe është larguar në drejtim të panjohur. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raport.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!