×
 • Lajme
 • Lajme

  Iu vodh çanta në autobus urban, prishtinasit i “avullohen” 330 euro nga keqpërdorimi i kartelës bankare

  Reporteri
  21 Nëntor 2023 | 7:47

  Një burrë në Prishtinë, ka raportuar në Polici se i është vjedhur çanta me dokumentet personale në autobusin e linjës 4 në Prishtinë.

  Gazeta online Reporteri.net mëson se rasti është raportuar në polici muajin e kaluar, derisa viktimës i është keqpërdorur kartela bankare dhe i janë shfrytëzuar 330 euro.

  Rasti është inciuar si vjedhje dhe keqpërdorim i kartelës bankare.

  Rasti është duke u hetuar nga Policia.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!