×
 • Lajme
 • Lajme

  Lojë e madhe shpërblyese në Emona Center: Duke blerë me çmime të lira mund të fitoni veturë apo shpërblime tjera

  Reporteri
  02 Qershor 2021 | 17:20

  Në marketet Emona Center po vazhdon oferta e re dhe joshëse, ku duke blerë me çmime të lira mund edhe të fitoni shumë shpërblime, deri në veturë.


  Emona Center ka nisur lojën shpërblyese, ku nga blerjet deri në 10€ ju merrni një kupton me të cilin mund të fiton veturë apo shpërblime tjera.

  Po ashtu ju mund të fiton edhe Voucher në vlerë të 20€

  Ky është njoftimi i Emona Center se si të luani:

  LOJA E MADHE SHPËRBLYESE ME VOUCHER

  Për çdo blerje mbi 10€ ju mund të bëheni pjesë e lojës shpërblyese ku keni mundësi me fitu Voucher në vlerë të 20€ si dhe premitë kryesooooooore :
  ? 3x Dacia Sandero,
  ? 10x Trotineta elektrik,
  ? 5x iPhone 12?????

  Ju mund të fitoni më shumë se vetëm një herë, sa më shumë kupona, aq më shumë mundësi për të fituar.

  Në Emona Center fiton shumë!

  #emonacenter #voucher #lojashperblyese #tradicionale #fito #daciasandero #trotinetelektrik #iphone12 #fito #blejlire

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!