Ministrja Gërvalla uron festën e Fitër Bajramit

Kryediplomatja Donika Gërvalla – Shwarz ka uruar festën e Fitër Bajramit.


Ajo nëpërmjet një postimi në llogarinë e saj në Facebook uroi që shëndeti t’i përcjellë qytetarët e Republikës së Kosovës.

“Me fat Fitër Bajrami. Uroj që solidariteti, mirësia dhe shëndeti të na përcjellin në jetën tonë private dhe në shoqëri”, shkroi ajo.