Mushkolaj ironizon me vizitën e Kurtit e Osmanit në Gërmi: Sot Vjosa po dilke me Lumirin

Analisti Imer Mushkolaj ka ironizuar me vizitën e djeshme që Albin Kurti e Vjosa Osmani së bashku me familjet e tyre e kanë bërë në Gërmi.


Në një shkrim në Facebook, Mushkolaj duke u tallur ka thënë se Osmani sot në Gërmi do të del me Lumir Abdixhikun, kryetarin e LDK-së.

“Sot Vjosa po dilke n’Gërmi me Lumirin”, ka thënë ai.

Osmani dhe Kurti dje janë parë në Gërmi së bashku me familjet e tyre. Një vizitë e tillë ka bërë që të ketë reagime të shumta në drejtim të dyshes