Mytaher Haskuka tregon si i ka raportet me Albin Kurtin

Kreu i Prizrenit, Mytaher Haskuka, ka treguar si i ka raportet me kryetarin e parties, Albin Kurti dhe kur e ka takuar për here të fundit.


“Mirë në përgjithësi mirë, javën e kaluar (jam takuar), para se të shkoj në Bruksel”, ka thënë Haskuka në REPORTERI n’Komuna.

Ai ka treguar se Kurti gjatë mandatit të pare ishte në Prizren ku bën disa përurime së bashku, si të qendrës për shërbime të integruara.

/Reporteri.net/.