“Nëna më ka humbur” – djali nga Prishtina kërkon ndihmë për ta gjetur

Remzije Mustafa, 59 vjeçare, nga Prishtina raportohet e zhdukur që nga dje.


Njëri nga fëmijët e saj ka kërkuar ndihmë për ta gjetur atë. Ai u ka bërë thirrje të gjithë qytetarëve që nëse kanë ndonjë informacion, të lajmërojnë  menjëherë familjarët, shrkuan Reporteri.net.

Sipas informatave ajo ka dal nga shtëpia të mërkurën nga ora 17:00 dhe ende nuk dihet asgjë për fatin e saj.

Të gjithë qytetarët që kanë ndonjë informatë në lidhje me këtë rast mund të lajmërohen  në numrin 044226678.

Më poshtë mund të gjeni kontaktin që ka publikuar ai në Facebook. /Reporteri.net