×
 • Lajme
 • Lajme / Ora 10:00

  Nesër seancë solemne në Kuvend, shënohet 26 vjetori i Epopesë së UÇK-së

  Reporteri
  04 Mars 2024 | 16:36

  Nesër do të mbahet seancë solemne në Kuvendin e Kosovës.

  Kjo bëhet me rastin e shënimit të 26-vjetorit të Epopesë së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës.

  Seanca do të mbahet nga ora 10:00, në Kuvendin e Kosovës

  Njoftimi i plotë:

  Nga: Drejtoria për media dhe marrëdhënie me publikun

  Për: Media

  Lënda: Njoftim

  Data: 5 mars 2024

  Dita: E martë

  Seancë solemne

  Vendi: Kuvendi i Kosovës

  Koha 10:00
  Rendi i ditës
  1. Shënimi i 26 – vjetorit të Epopesë së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!