Ngjarje tragjike në Han të Elezit: Aksidentohet një grua, vdes foshnja që ishte me të në veturë

Një rast tragjik ka ndodhur dje në fshatin Gorancë të Hanit të Elezit.


Policia e Kosovës ka njoftuar se një shtetase e Shqipërisë derisa ishte duke ngarë veturën e saj, ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga.

Sipas policisë në veturë me të ishte edhe një foshnje, e cila nuk arriti të mbijetojë, shkruan Reporteri.net.

Me vendim të prokurorit e njëjta është dërguar për autopsi. /Reporteri.net