×
 • Lajme
 • Pa kategori

  Erërat e forta rrëzojnë drunjtë përballë stacionit të policisë në Prishtinë, vendi rrethohet me shirita

  Reporteri
  01 Korrik 2023 | 15:52

  Si pasojë e erërave të forta dhe reshjeve të shiut, drunjtë janë rrëzuar në rrugën “Luan Haradinaj”, përballë policisë në Prishtnë.

  Vendi është rrethuar me shirita, teksa nuk dihet nëse ka persona të lënduar.

   

   

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!