Presidentja Osmani pret sot në takim Ministren Olta Xhaçka

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, e pret sot në takim Ministren për Evropë dhe Punë të Jashtme të Republikës së Shqipërisë znj, Olta Xhaçka.

Kështu kanë bërë të ditur nga Zyra për Komunikim e Presidencës.

Takimi pritet të zhvillohet me fillim nga ora 16:30. /Reporteri.net/.