×
 • Lajme
 • Lajme

  Rrokulliset një veturë në fshatin Budakov të Suharekës, zjarrfikësit shpëtojnë dy persona

  Reporteri
  22 Qershor 2024 | 13:36

  Një vetaksident ka ndodhur gjatë orës 11:40 në fshatin Budakov të Suharekës.

  Organizata Vullnetare Zjarrfikësit dhe Shpëtimit, përmes një njoftimi ka bërë të ditur se zjarrfikesit shpëtuan 2 persona ku kishin mbetur te mbyllur në vetur.

  Sipas pamjeve vetura është rrotulluar, ku edhe ka përfunduar jashtë rrugës.

  “Rreth ores 11:40 min ka ndodhur një vetaksident në Fshatin Budakov ku kanë mbetur të lënduar 2 persona,intervenimi shpejt nga zjarrfikesit shpëtuan 2 persona ku kishin mbetur te mbyllur në vetur”, thuhet në njoftim.

   

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!