×
 • Lajme
 • Shqipëria / Kronikë e zezë

  Aksident në Shqipëri: Vdes një pasagjere, lëndohen dy shoferët e veturave

  Reporteri
  11 Shkurt 2024 | 14:00

  Një pasagjere ka mbetur e vdekur, dhe ngasësit e dy veturave janë lënduar si pasojë e një aksidenti në aksin rrugor Memaliaj-Krahës të Gjirokastrës.

  Sipas policisë shqiptare, tri automjete janë përplasur me njëra-tjetrën, rreth orës 11:45, këtë të diel.

  Të lënduarit janë dërguar në spital për tretman mjekësor, dhe janë jashtë rrezikut për jetë, raporton Tvklan.al

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!