Garat me mjete sportive përfundojnë në tragjedi, vdes 40-vjeçari në Durrës

Në fshatin Pjesës të Shijakut, gjatë garave me mjete sportive, janë përplasur dy automjete.

Si pasojë e përplasjes ka vdekur njëri prej drejtuesve shtetasi A. M., 40 vjeç, banues në Fier, raporton abcnews.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.