×
 • Lajme
 • Shqipëria

  Kamarieri ‘hero’ në Tiranë shpëton klienten nga mbytja

  Reporteri
  16 Gusht 2022 | 9:56

  Një kamarier mund të konsiderohet vërtet si një ‘hero’ pasi i shpëtoi jetën një turisteje në një restorant në Tiranë.

  Nga video shihet se si gruaja është mbytur duke u ushqyer në tavolinë. Personat e tjerë janë shqetësuar dhe madje njëri prej tyre nis dhe e qëllon pas shpine. Por pa efekt.

  Në atë moment vjen kamarieri i cili e ngre në peshë nga pas e përplas disa herë me këmbët në tokë dhe rezultate, gruaja shpëton nga mbytja.

  Ajo e falënderon kamarierin dhe madje i puth edhe dorën atij pasi arriti ta shpëtojë.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2023. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!