×
 • Lajme
 • Shqipëria

  Kush është 24-vjeçari që dyshohet se mbyti nënën në Përmet

  Reporteri
  04 Qershor 2023 | 8:11

  Mbrëmjen e kësaj të shtune në Përmet, Albi Muhollari dyshohet se ka mbytur nënën e tij, Zeniate Muhollari.

  Autori i ngjarjes së rëndë, sipas informacioneve paraprake nga policia vuante nga depresioni dhe e ka kryer krimin ndaj 65-vjeçares në gjendje të rënduar shëndetësore.

  Policia u vu në ndjekje të djalit dhe e ka shoqëruar në ambientet e komisariatit për veprime të mëtejshme.

  Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe nën drejtimin e Prokurorisë vijon puna për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes./euronews.al/

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2023. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!