×
Shqipëria
Shqipëria
Ata shkuan për të grabitur dhe më pas mbajtën peng dhe përdhunuan për 12 orë një vajzë në sy të nënës së...
18:22 | 16 Mars 2019

© Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Linku i lajmit u kopjua!