×
 • Lajme
 • Shqipëria / Rasti tragjik në Shkodër

  Pas fëmijëve, gjendet edhe trupi i pajetë i 39-vjeçares në lumin Buna

  Reporteri
  07 Maj 2024 | 13:44

  Tashmë është gjetur edhe trupi i 39-vjeçares Alma Arrazi e cila dyshohet se u vetëmbyt së bashku me tre fëmijët në lumin Buna, shkruan gazeta online Reporteri.net.

  Mëngjesin e së martës u gjet edhe djali tre vjeçar i saj.

  Ditën e djeshme është gjetur edhe fëmija tjetër 6-vjeçar, ndërsa dy ditë më parë u gjet trupi i pajetë i 9-vjeçares.

  Lidhur me rastin tragjik në shkodër, është arrestuar bashkëshorti i Alma Arrazit, Ergysi.

  Ky i fundit është raportuar se kishte pasur një lidhe jashtëmartesore, si dhe i njëjti dyshohet se kishte ushtruar dhunë ndaj gruas së tij Alma Arrazi si dhe fëmijëve./Reporteri.net/

  Trupat e tre fëmijëve janë gjetur, vazhdojnë kërkimet për nënën e tyre në lumin Buna

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!