×
 • Lajme
 • Shqipëria / Rasti tragjik në Shkodër

  Trupat e tre fëmijëve janë gjetur, vazhdojnë kërkimet për nënën e tyre në lumin Buna

  Reporteri
  07 Maj 2024 | 12:34

  Tashmë janë gjetur tre trupat e fëmijëve nga rasti tragjik në Shkodër ku dyshohet se bashkë me nënën e tyre janë vetëmbytur në lumin Buna, shkruan gazeta Online Reporteri.net.

  Dy ditë më parë ishte gjetur fëmija i parë, 9-vjeçarja, derisa Ministri i Brendshëm, Taulant Balla dje njoftoi se ishte gjetur edhe fëmija i dytë.

  Pas kërkimeve të shumta, mëngjesin e sotëm është gjetur edhe trupi i djalit 3-vjeçar.

  Por, kërkimet vazhdojnë ende deri në gjetjen e trupit të nënës së tyre.

  Lidhur me rastin është arrestuar bashkëshorti i 39-vjeçares, Ergys Arrazi.

  Është raportuar se Arrazi kishte pasur një lidhe jashtëmartesore, si dhe i njëjti dyshohet se kishte ushtruar dhunë ndaj gruas së tij Alma Arrazi si dhe fëmijëve./Reporteri.net/

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!