×
 • Lajme
 • Shqipëria / Video

  Sërish kaos në Kuvendin e Shqipërisë, opozita aksion me tymuese

  Reporteri
  04 Dhjetor 2023 | 10:23

  Ka nisur me kaosit seanca parlamentare në Kuvend, ku opozita ka bllokuar foltoren dhe ka ndezur tymuese.

  Deputetët demokratë pas përplasjes me Gardën e cila nisi kontroll të imtësishëm, kanë filluar të godasin edhe tavolinat.

  Opozita ka kërcënuar se aksioni nuk do të ndalet deri në përmbushjen e kërkesave të saj ligjore.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!