×
 • Lajme
 • Lajme

  Theret me thikë një person në Novosellë të Pejës, arrestohet menjëherë i dyshuari

  Reporteri
  01 Nëntor 2022 | 14:25

  Sot rreth orës 12:00 në Novosellë të Pejës ka ndodhur një përleshje mes dy personave.

  Rastin e ka konfirmuar për Gazetën Online Reprorteri.net, zëdhënësi i policisë për rajonin e Pejës, Driton Rugova.

  I njëjti ka bërë të ditur se njëri nga ta është therur me thikë dhe më pas është dërguar për trajtim mjekësor në Spitalin e Pejës.

  “Rreth orës 12:10 policia është informuar për një përleshje fizike mes dy personave në Novosellë të Pejës. Si pasojë, një person është lënduar nga mjeti i mprehtë – thikë. I njëjti është dërguar në Spitalin e Pejës për trajtim, ndërsa i dyshuari është arrestuar”, ka thënë Rugova./Reporteri.net/

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  Reporteri, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!