×
 • Lajme
 • Lajme

  Vdes në vendin e punës nënoficeri i FSK-së Muhamet Beqiri

  Reporteri
  13 Qershor 2024 | 20:21

  Muhamet Beqiri, nënoficer i Forcës së Sigurisë së Kosovës ka vdekur sot pas një sulmi kardiak.

  Lajmin e ka bërë të ditur FSK-ja. Sipas njoftimit, Beqiri vdiq në vendin e tij të punës si pasojë e një sulmi kardiak.

  FSK-ja ka shprehur ngushëllime për vdekjen e pjesëtarit të saj.

  “Njoftojmë të gjithë pjesëtarët e FSK-së dhe të Ministrisë së Mbrojtjes, se nga një sulm kardiak ka ndërruar jetë në vendin e tij të punës nënoficeri i Forcës së Sigurisë së Kosovës, Rreshterë i parë Muhamet Ramiz Beqiri Në emër të Komandantit të Forcës së Sigurisë së Kosovës i shprehim ngushëllime familjes, shokëve, bashkëluftëtarëve e pjesëtarëve të FSK-së. Ndërsa për ceremoninë e varrimit do të njoftoheni me kohë”, thuhet në ngushëllim.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!