Vetura godet këmbësorin në rrugën ‘Luan Haradinaj’

Një person ka marrë lëndime trupore pasi është goditur nga një veturë në rrugën Luan Haradinaj në Prishtinë.


Lajmin e ka bërë të ditur zëdhënësja e policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

“Rreth orës 21:00, në rrugën Luan Haradinaj në Prishtinë, ka ndodhur një aksident trafiku ku është përfshirë një automjet në levizje dhe një këmbësor”, tha Ahmeti.