×
 • Lajme
 • Lajme / Video

  Bastiset sërish argjendaria në Prishtinë që lidhet me grabitjen në Suharekë

  Reporteri
  03 Dhjetor 2023 | 18:05

  Pjesëtarët e Njësisë Speciale Intervenuese, kanë rrethuar argjendarinë “Baraku” në Prishtinë, pronari i së cilës është arrestuar për bashkëpunim me grupin të cilët kanë kryer grabitjen në Suharekë.

  NJSI-ja është duke bërë bastisje sërish në këtë argjendari.

  Nga ky aksion janë duke u konfiskuar sërish stoli ari, ndërkaq brenda lokalit ka edhe hetues policorë.

  Nga ngjarja e grabitjeve në Suharekë, një person është vrarë, dy policë janë plagosur një është lënduar dhe shtatë të dyshuar janë arrestuar.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!