Vlora Çitaku krenohet me Majlinda Kelmendin: Një dhe e vetmja

Ambasadorja e Kosovës në SHBA, Vlora Çitaku , i është gëzuar fitores së Medaljes së Artë të Majlinda Kelmendit në “Minks 2019”.


Ajo postoi një fotografi të kampiones së Xhudos në Facebook, dhe shkroi: “Një dhe e vetmja”.