Zeka i reagon Berishës: I ka përzi P-hat e K-hat

Pas postimit të deputetit të AAK-së Bekë Berisha, i cili ka aluduar në pazare pak orë para nisjes së seancës për votimin e Presidentit, ka reaguar gazetari Milaim Zeka.


Përderisa Bekë Berisha, në postimin e tij ka përmendur parimet, paratë, postet dhe siç ka thënë “P” të tjera, dhe plot “K”, si konsullat, komunat, konstruktivitetin etj.

Milaim Zeka thotë se Bekë Berisha ka bërë ka “bërë një përzierje të palejueshme të PPP dhe KKK”.

Postimi i plotë i Zekës: