Mevlani i heq të gjitha fotot me Ledianen nga Instagrami

Konkurrenti i emisionit të dashurisë “Për’puthen”, Mevlan Shabani pasi që ditën e djeshme u deklarua për Ledianën, ndjekësit kanë vërejtur një ndryshim në profilin e tij në “Instagram”.


Ai i ka fshirë të gjitha fotografitë më konkurrentët në profilin e tij, po ashtu edhe ato me Ledianen.

Mevlani vazhdimisht ka qenë pjesë e takimeve me dy vajzat, Antonelën dhe Ledianën, e që pas 8 muajve ai u deklarua publikisht për këtë të fundit.

Nga emisioni si çift doli edhe Tea me Andin, e që kjo lidhje nuk ishte e vërtetë siç pretendohej, pasi Tea kishte një lidhje me ish-konkurrentin nga Kosova, Beartin.