Teuta Krasniqi tregon se a do jetë pjesë e serialit më të ri vendor

Aktorja e njohur kosovare, Teuta Krasniqi, ka thënë se periudha e pandemisë dhe mbylljes, ia ka mbushur bateritë për plot projekte të reja.


Së fundmi aktorja ka qenë e ftuar në emisionin ‘SHOW TIME’, ku ka treguar se a do të jetë ajo pjesë e serialit më të ri vendor, ‘Bufe e Parlamentit’, shkruan Reporteri.net.

Në videon e mëposhtme mund ta kuptoni se a do ketë rol për ‘Sarandën’ në këtë serial.

Emisioni ‘SHOW TIME’ është prodhim i Gazetës Online ‘Reporteri.net’ dhe transmetohet çdo të shtunë në ora 19:30 në RTV Dukagjini.

/Reporteri.net